Odpowiedzi na często zadawane pytania

Pewne pytania odnośnie usług co jakiś czas się powtarzają. Z myślą o Was postanowiliśmy przygotować tekst, w którym będziemy je zbierać w jedną całość. 🙂

sala weselna na wzgorzu 20

Podziel się artykułem    

 

Co wyróżnia ofertę Piotr Szewczyk?

Fotografią ślubną i filmowaniem zajmuję się już 10 lat. Ten czas w branży ślubnej nauczył mnie, że każda historia pary jest inna, ale jedno je łączy – emocje. To właśnie ich szukamy na zdjęciach ślubnych. To one odpowiadają za odbiór zdjęć i filmu. Kadrami staramy się opowiadać historie, tak aby w najlepszy sposób oddać przebieg Waszego wyjątkowego dnia.

Piotr Szewczyk to zgrany team - w większości przypadków zajmujemy się zarówno fotografią i filmowaniem. Dzięki temu macie pewność, że fotograf i filmowiec/cy nie będą ze sobą rywalizować o kadry. Zgrana ekipa to podstawa.

 

Jak możesz opisać styl fotografii i filmowania Piotr Szewczyk?

Jeżeli miałoby to być jedno słowa to wybrałbym określenie naturalny. Chcemy się wczuć w klimat Waszej relacji, poznać Waszą rodzinę i przyjaciół. Staramy się podchodzić do każdej pary indywidualnie, tak aby najlepiej opowiedzieć o Waszej miłości. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i filmów na naszym stoisku.

 

Jak wygląda praca fotografa i filmowca w dniu ślubu?

Cenimy sobie naturalność, dlatego będziemy podążać za Wami jako dyskretni obserwatorzy. Oczywiście jeśli będzie taka potrzeba podpowiemy, czy też rozładujemy atmosferę. Jednak tak jak wspominałem, zależy nam na ukazaniu emocji, dlatego staramy wtopić się w otoczenie albo w tłum.

Zdjęcia najczęściej trwają od przygotowań do oczepin. Zakres jest zależny od wybranego pakietu i może być krótszy, lub dłuższy.

Co zawiera oferta?

Tak jak wcześniej wspominałem, oferta składa się z fotografii ślubnej i filmowania. Jeżeli chodzi o fotografie mamy do wyboru 2 pakiety - złoty i srebrny. Pracę zazwyczaj zaczynamy od przygotowań i kończymy po oczepinach. W pakiecie złotym jest dodatkowa sesja plenerowa i dębowe pudełko z 80 wydrukowanymi zdjęciami. 

Jeżeli chodzi o filmowanie to mamy do wyboru 2 pakiety - z dwoma filmowcami i dronem oraz 1 filmowcem. Dostajecie od nas film o długości 30-60 minut i teledysk 3-5 minut.

Zapraszam do wypełnienia formularza, aby otrzymać szczegółową ofertę. 

Zapytaj o ofertę

Ile czasu podczas wesela powinniśmy zarezerwować na zdjęcia grupowe z rodziną i znajomymi?

Zazwyczaj jest to około 20 minut. Wszystko zależy od ilości gości weselnych i od tego w jakim oddaleniu od sali są organizowane te zdjęcia.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować datę ślubu?

Tutaj nie ma reguły. Najczęściej pary robią to z rocznym lub dwuletnim wyprzedzeniem. Generalnie im szybciej tym lepiej. Na dzień ślubu trzeba zsynchronizować wiele elementów, więc żeby być spokojnym i mieć gwarancję ceny najlepiej zrobić to jak najszybciej.

Jak daleko dojeżdżamy na Wasze śluby?

Pojedziemy za Wami nawet na drugi koniec świata. 😉 W promieniu 150 kilometrów od Wrocławia dojazd jest gratis. Powyżej, są to koszty dojazdu. Spokojnie, nie są to jakieś duże kwoty. Zdarzały nam się śluby na Podlasiu i Lubelszczyźnie, sesja zdjęciowa na Czechach. W przypadku ślubów za granicą dodatkowe koszty ustalane są indywidualnie.

Czym się różni fotoalbum od fotoksiążki?

Fotoalbum ma twarde (sztywne) karty, fotoksiążka miękkie. Więcej na temat wydruków znajdziecie tutaj.


Zapraszamy do zadawania pytań


Podobne artykuły


.

Przewiń do góry