Odpowiedzi na często zadawane pytania

Pewne pytania odnośnie usług co jakiś czas się powtarzają. Z myślą o Was postanowiliśmy przygotować tekst, w którym będziemy je zbierać w jedną całość. 🙂

sala weselna na wzgorzu 20

Podziel się artykułem    

 

Jak daleko dojeżdżamy na Wasze śluby?

Pojedziemy za Wami nawet na drugi koniec świata. 😉 W promieniu 150 kilometrów dojazd jest gratis. Powyżej, są to koszty dojazdu. Spokojnie nie są to jakieś duże kwoty. W przypadku ślubów za granicą dodatkowe koszty ustalane są indywidualnie.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować datę ślubu?

Tutaj nie ma reguły, zdarza się, że uda się znaleźć termin “last minute” na kilka miesięcy przed ślubem, a bywają takie miesiące jak np. sierpień gdzie ciężko coś znaleźć nawet na półtora roku do przodu. Jeżeli jesteście zdecydowani, to nie warto czekać z rezerwacją. W przypadku wielu zapytań o ten sam termin wygrywa para, która pierwsza podpiszę umowę.

Jak wygląda praca fotografa w dniu ślubu?

Najczęściej zaczynamy od zdjęć detali, później są zdjęcia przygotowań. Zdjęcia najczęściej trwają do oczepin. Zakres jest zależny od wybranego pakietu i może być krótszy, lub dłuższy.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować datę ślubu?

Tutaj nie ma reguły, zdarza się że uda się znaleźć termin “last minute” na kilka miesięcy przed ślubem, a bywają takie miesiące jak np. sierpień gdzie ciężko coś znaleźć nawet na półtora roku do przodu. Jeżeli jesteście zdecydowani, to nie warto czekać z rezerwacją. W przypadku wielu zapytań o ten sam termin wygrywa para, która pierwsza podpiszę umowę.

Ile czasu podczas wesela powinniśmy zarezerwować na zdjęcia grupowe z rodziną i znajomymi?

Zazwyczaj jest to około 20 minut. Wszystko zależy od ilości gości weselnych i od tego w jakim oddaleniu od sali są organizowane te zdjęcia.

Czym się różni fotoalbum od fotoksiążki?

Fotoalbum ma twarde (sztywne) karty, fotoksiążka miękkie. Więcej na temat wydruków znajdziecie tutaj.


Zapraszamy do zadawania pytań


Podobne artykuły


.

Przewiń do góry