OFERTA WYDRUKI

 

Jak zamienić cyfrowe pliki zawierające najpiękniejsze Wasze wspomnienia w coś jeszcze bardziej rzeczywistego, namacalnego? Ode mnie dostaniecie co najmniej kilka propozycji. Wszystkie przedstawione poniżej opcje dają najwyższą jakość. Tak, aby wrażenia wizualne i dotyku Waszych zdjęć były niepowtarzalnym uczuciem. Dedykowane napisy na okładkach pozwalają na pełną personalizacje.

Albumy na zdjęcia

Do wyboru jest okładka z tkaniny lub eko skóry. Na okładce dedykowany nadruk z imionami i datą ślubu. Papier jest wysokiej jakości.  Zdjęcia drukowane na sztywnych, grubych kartach prezentują się pięknie. Wymiary albumu to 30x30 cm lub 30x20 cm. Dodatkowo można zamówić pudełko na album. Albumy są personalizowanie, najczęściej na okładce znajdują się Wasze imiona.

album slubny aksamit 1

album slubny aksamit 2

album slubny aksamit 3

album slubny aksamit 4

album slubny aksamit 5

album slubny aksamit 6

album slubny aksamit 7

Fotoksiążka

Okładka jest wykonana z tkaniny, na niej znajduje się spersonalizowany nadruk z imionami . Czym się różni fotoksiążka od fotoalbumu? Ma miękkie karty. Fotoksiążka to wspaniały sposób na pokazanie Waszej wyjątkowej opowieści.

Fotoksiążka

 

 

Drewniane pudełka na zdjęcia

Do wyboru są pudełka z drewna, tkaniny i eko-skóry. Na okładce dedykowany nadruk z imionami. W pudełku znajduje się 60 odbitek w dużym rozmiarze 15x23 cm. Dodatkowo w pudełku mieści się pendrive ze zdjęciami i/lub filmem. To świetna pamiątka, do której będziecie wielokrotnie wracać.

Odbitki

Przewiń do góry