Filmy ślubne

Wasze piękne historie

Karolina i Robert - Oberża Wrzosowisko

Mariola i Mateusz

Klaudia i Tymek | Hotel Jasek

W ruchomym obrazie jest magia. Jesteśmy miłośnikami kina, a filmowanie to nasza pasja. Zależy nam na tworzeniu nowej jakości i filmowym wyglądzie cechującym największe produkcje. Chcemy pokazać Waszą miłość i opowiedzieć o niej historię.

Jesteśmy kreatywni, chcemy by film w pełni spełnił Wasze oczekiwania. Dlatego to Wy możecie decydować jaką ma mieć długość. Film w swoim zakresie obejmuje zazwyczaj czas od przygotowań do oczepin. 

Zapytaj o ofertę

 

Nowość - Transmisja online

Transmisje online w dzisiejszych czasach są coraz popularniejsze. W odpowiedzi na coraz więcej zapytań wprowadzamy je do naszej oferty. Dzięki nim osoby z każdego miejsca na świecie mogą mieć dostęp na żywo do Waszego ślubu lub wesela. Więc jeśli ktoś nie może uczestniczyć z Wami w tym wielkim wydarzeniu osobiście, teraz może obserwować na bieżąco przebieg ślubu, czy wesela. Daje to możliwość przeżywania najważniejszych chwil.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Referencje

Bardzo fajna i miła współpraca. Niezauważalni w pracy podczas wesela jak i wytrwali podczas 5 godzinnej wyprawy na sesję zdj po Sudetach. Polecamy w 100%. 5/5

Filmy ślubne

Filmy ślubne cały czas są na fali. Jakie mają być? Pary chciałyby, żeby były nowoczesne, dynamiczne, ponadczasowe, żeby było filmowo. Takie filmy staramy się tworzyć. Chcemy, aby przypominały duże produkcje, jednocześnie jednak pracujemy tak, żeby było nas, jak najmniej widać. Kiedy tylko możemy, wtapiamy się w tłum, żeby wyglądać jak Wasi goście i dobrzy znajomi.

 

Nowoczesny film ślubny

Jaki jest nasz film ślubny? Przede wszystkim dopasowujemy jego wygląd do Waszego wesela. Całość musi być spójna i dopasowana do Was. Więc jeśli zdecydujecie się na rustykalne wesele, to film również będzie podkreślał taki klimat, będzie zawierał takie elementy jak muzyka i montaż, które będą tworzyć odpowiedni klimat. Podobnie przy stylu klasycznym, eleganckim, minimalistycznym, czy boho. Zadbamy o wszystkie szczegóły, tak aby film w możliwie najlepszy sposób opowiadał Waszą historię. Ważna jest dla nas również postprodukcja, która podkreśla nastrój i pozwala na przyjemniejszy odbiór. Zależy nam na tym by końcowy obrazek, wyglądał filmowo. Film z całego dnia ślubu, jak i teledysk zawierający najważniejsze momenty tworzymy w sposób dynamiczny.

Kamerzysta i fotograf na wesele

Fotografia ślubna i filmowanie wykonywane przez jeden zespół to dobry pomysł. Oferujemy taką usługę, ponieważ wiemy, że przy takim układzie nie ma niepotrzebnych nieporozumień, np. że fotograf wszedł kamerzyście w kadr i odwrotnie. Współpraca i zaufanie - na tym się opieramy podczas naszej pracy. Możecie być spokojni, że nikt nie będzie sobie przeszkadzał w tworzeniu możliwie najlepszych ujęć. Działanie drużynowe to klucz do sukcesu - zarejestrowania Waszych najpiękniejszych chwil.

 

Filmy ślubne - nasze podejście

Jaki jest nasz film ślubny? Przede wszystkim dopasowujemy jego wygląd do Waszego wesela. Całość musi być spójna z Wami. Więc jeśli zdecydujecie się na rustykalne wesele, to film również będzie podkreślał taki klimat, będzie zawierał takie elementy jak muzyka, montaż, które będą tworzyć odpowiedni klimat. Podobnie przy stylu klasycznym, eleganckim, minimalistycznym, czy boho. Zadbamy o wszystkie szczegóły, tak aby film w możliwie najlepszy sposób opowiadał Waszą historię. Ważna jest dla nas również postprodukcja, która podkreśla nastrój i pozwala na przyjemniejszy odbiór. Zależy nam na tym by końcowy obrazek, wyglądał filmowo.

 

Zapytaj o ofertę

Przewiń do góry