Sesja ślubna

Sesja ślubna

 

Sesja ślubna to czas dla Was dwojga. Nie ma tutaj już gości weselnych, więc wszystko kręci się wokół Was. Jest to kontynuacja zdjęć z reportażu ślubnego.

 

 

Sesja ślubna - zorganizować ją w tym samym, czy innym dniu?

 

Większość naszych par wybiera zorganizowanie sesji ślubnej w innym dniu niż dzień ślubu. Jakie są powody? Zazwyczaj decydują większa ilość czasu i swoboda przy wybieraniu miejsc. Czasami, ze względu na wygodę pary decydują się na sesję w tym samym dniu, co ślub. Takie rozwiązanie ma również swoje zalety. Polecamy je szczególnie parom, które nie chcą poświęcać dodatkowego dnia na sesję ślubną. Szczególnie wtedy, jeżeli przy samej sali weselnej jest ładne otoczenie, lub można wybrać miejsce w niedalekiej okolicy. Efekty takiej sesji, szczególnie przy dobrej aurze mogą być zaskakująco dobre.

 

Plener ślubny - jakie miejsca wybrać?

 

Polecamy miejsca, w których się najlepiej czujecie i odpoczywacie. Lubicie jeździć w Karkonosze? Pojedźmy w góry. Wolicie bardziej intymną atmosferę i naturę? Tutaj dobrym pomysłem może być las. Osoby lubiące miejskie klimaty odnajdą się w sesji industrialnej. Dobrym pomysłem może być również zamek lub pałac. Najważniejsze jednak nie jest samo miejsce, ale to żebyście Wy się w nim dobrze czuli. Dlatego możecie przepleść na sesję coś, co wiąże się z Waszą pasją, pierwszym spotkaniem lub zaręczynami.

 

Plenerowe zdjęcia ślubne - jak sceneria wpływa na ich odbiór?

 

Miejskie otoczenie buduje dynamizm i pokazuje radość i żywiołowość. W końcu w mieście żyje się szybciej i tu co chwilę coś się zmienia. Zamki, pałace, stodoły pokazują rustykalność, jest tu więcej ciepła i subtelności. Coraz modniejsze sesje zagraniczne polecamy szczególnie dla osób lubiących zwiedzać świat, przywołują one pozytywne wspomnienia o wypoczynku lub odkrywaniu nowych miejsc.

 

Czy na sesji ślubnej trzeba podążać sztywno według planu?

 

Nie trzeba, a na pewno już nie zawsze. Czasami warto zboczyć ze szlaku, bo na przykład gdzieś w oddali przez korony drzew pięknie przebija się słońce, albo wejść w miejską boczną uliczkę gdzie nie ma tłumów ludzi i można pozwolić sobie na chwile intymności. Od tego jesteśmy, aby wyczuć takie chwile i podpowiedzieć, że teraz warto by było pójść w określone miejsce, bo zobaczymy tam np. ładne światło.

 

Jakie powinny być zdjęcia z sesji?

 

Powinny pokazywać Was, jakimi naprawdę jesteście. Staramy się wprowadzić swobodną atmosferę, tak by jak najlepiej pokazać Wasze emocje, temperament i osobowość. Możecie liczyć na zdjęcia subtelne i romantyczne, pełne miłości i czułości, szalone i radosne. Tajemniczość i niedopowiedzenia sprawiają, że fotografie są niepowtarzalne.

Sesja plenerowa - czy warto?

 

Plenerowa sesja ślubna jest pamiątką na całe życie. Często narzeczeni, jeszcze przed ślubem zwracają uwagę właśnie na nasze zdjęcia z plenerów, pytając np. co to za miejsce? Odpowiednia sceneria, oko fotografa i przede wszystkim emocje między Wami są w stanie zbudować piękną historię.

 

Przewiń do góry