Sara i Łukasz

Karczma Miłocin

Sara i Łukasz - połączenie młodości, spontaniczności i uśmiechu. Miejsce, w którym odbywały się ślub i wesele to Karczma Miłocin. Pięknie zorganizowana uroczystość plenerowa w otoczeniu zieleni i klimatyczna karczma okazały się świetnym połączeniem. Za wspaniałą zabawę odpowiadał DJ Sway.

Karczma Miłocin

Karczma Miłocin to pięknie położony obiekt 15 kilometrów od Wrocławia. Znajduje się w południowej części Wzgórz Trzebnickich. Dużą zaletą jest możliwość zorganizowania ślubu plenerowego. Obiekt jest naprawdę spory. Wokół jest bardzo dużo zieleni. Uroku dodają stawy, które wykorzystaliśmy jako tło do zdjęć grupowych. Miłocin można porówna do Arkadii, czas płynie tam swoim tempem, pięknie zadbany teren zachęca do delektowania się chwilą. Całość ma rustykalny charakter. Ślub plenerowy Sary i Łukasza został wspaniale zorganizowany. Otoczenie zieleni, karczmy pokrytej strzechą nadawały uroczystości rustykalnego charakteru. Ciekawą atrakcją było posadzenie przez parę młodą swojego drzewka symbolizującego ich miłość.

Karczma Miłocin Wesele

Później impreza przeniosła się pod dach karczmy. Imprezę do czerwoności rozgrzał niezawodny DJ Sway.  Nie brakowało spontanicznie bawiących się gości i angażujących zabaw.

Podziel się historią      

 


Podobne galerie


Wyślij wiadomość i zapytaj o ofertę

Przewiń do góry