Najlepsze miejsca na sesję na Dolnym Śląsku

Sesja ślubna Dolny Śląsk

 

Ranking zawiera ciekawe miejsca na sesje zdjęciowe na Dolnym Śląsku. Jest tworzony z myślą o wszystkich. Znajdą tu dla siebie coś zarówno miłośnicy natury jak i architektury. Zestawienie będzie na bieżąco aktualizowane, jako że Dolny Śląsk jest piękny i cały czas go odkrywam wraz z parami.

Jak znaleźć miejsce na sesję ślubną na Dolnym Śląsku?

 

Wszystko zależy od Waszych osobistych preferencji. Zdecydujcie się na miejsce, w którym Waszym zdaniem najlepiej byście się czuli. Pomyślcie gdzie pojechalibyście na wycieczkę. Poniższe zdjęcia z pewnością pomogą znaleźć miejsce na plener ślubny.

Ciekawe miejsca na sesje zdjęciowe Dolny Śląsk

Poniżej przedstawiamy ciekawe miejsca, które naszym zdanie wyróżniają się na tle innych. Jeżeli brakuje Waszych faworytów to zapraszamy do napisania wiadomości na info@piotrszewczyk.pl

Podziel się artykułem    

 

1. Ostrów Tumski

 

Wyspa, Odra, Katedra, miejsce zakochanych, most z kłódkami - wszystko to kojarzy się z Ostrowem Tumskim. Jedno z tych miejsc, którymi nie można się znudzić.

Więcej zdjęć Joanny i Aleksandra

2. Pergola, Wrocław

Klimatyczne miejsce znajdujące się obok Hali Stulecia we Wrocławiu.

Więcej zdjęć Anety i Mateusza

3. Góra Ślęża - Sobótka

 

717,5 m n.p.m wysokości to żadna przeszkoda dla par lubiących sport. Jeśli do tego lubicie góry to może być świetny pomysł na sesję niedaleko Wrocławia. 

 

sesja slubna w lesie

sesja slubna w lesie 8

sesja slubna w lesie 7

Więcej zdjęć Sary i Łukasza

4. Karpacz

Dziki Wodospad i Góra Kopa, na którą można wjechać kolejka to mocne argumenty by się tam wybrać. A jak już wjedziemy na Górę to w tle mam Śnieżkę, a niedaleko Samotnia i Mały Staw widoczny na 4 zdjęciu.

sesja slubna w lesie 17

sesja ślubna góry

Więcej zdjęć Martyny i Grzegorza

5. Rezerwat przyrody Głazy Krasnoludków

Rezerwat przyrody „Głazy Krasnoludków” znajduje się na terenie gminy Kamienna Góra. Położony jest w Zaworach – północno-zachodniej części Gór Stołowych, w Sudetach Środkowych. Znajdują się w nim wyjątkowe formy skalne (piaskowiec górnokredowy) i piękne unikalne rośliny. Oprócz górskich widoków nie brakuje tam lasów i polan.

Rezerwat przyrody Głazy Krasnoludków

Rezerwat przyrody Głazy Krasnoludków 2

Więcej zdjęć Asi i Łukasza

6. Zamek Czocha

Jeden z moich ulubionych zamków. Dodatkowo jest opcja zdjęć we wnętrzach.

7. Dolina Baryczy, Stawy Milickie

W tym miejscu zakochałem się od pierwszego razu. Pamiętam, że wybrałem się tam by zrobić zdjęcie na konkurs.fotograficzny organizowany przez Stawy Milickie. Zbliżając się do stawów o wschodzie słońca zobaczyłem przelatujący klucz żurawi. Widok ten zrobił na mnie takie wrażenie, że miejsce to pochłonęło mnie bez końca. Przepiękne widoki, mnóstwo zwierząt i śpiew ptaków. Kraina z innego świata.

8. Park Południowy, Wrocław

Wspaniałe miejsce dla lubiących naturę. Znajdziemy tu duże polany, ładne alejki, zadbane kwietniki i taras widokowy na staw z fontannami.

9. Arboretum Wojsławice

Obowiązkowe miejsce na mapie miłośników kwiatów, krzewów i drzew. Teren jest dość spory i nie brakuje w nim pięknych miejsc.

10. Pałac w Pawłowicach

Chodzi o pałac znajdujący się na terenie Wrocławia.

11. Pałac w Bagnie

Stylowy Pałac z ogrodem i stawem. Obecnie mieści tam się seminarium. Sesja ślubna wymaga wcześniejszego umówienia się.

Fotografia ślubna

 

Filmy ślubne

 

Przewiń do góry