Sesja ślubna Skalne Miasto Czechy

Sesja Skalne Miasto Czechy 3a

Sesja ślubna w Skalnym Mieście na Czechach

Pomysł na sesje w Skalnym Mieście wyszedł od Dominiki, która z pasją opowiadała mi o tej lokalizacji. Uwielbiam jak pary młode mają swoje ulubione miejsca. Góry od czasu dwóch sesji w Karkonoszach to jedna z moich ulubionych destynacji. Para młoda zawsze pięknie wygląda pośród ich majestatu, więc jeśli ktoś lubi spacery po górach i nie przeszkadza mu dodatkowy wysiłek, to zdecydowanie polecam takie lokalizacje. Skalne Miasto Adrspach w Czechach od początku urzeka swoim sielskim charakterem. Już na pierwszy rzut oka wygląda jak współczesna Arkadia. Piękne, zielone łąki na pierwszym planie, w oddali lasy i wyrastające z nich pionowo w górę skały. Brzmi idyllicznie? Tak też jest w rzeczywistości.

Sesja ślubna Skalne Miasto Czechy

Sylwetki pary młodej na tle pięknie wyrzeźbionych przez siłę natury skał robią niesamowite wrażenie. Ten wspaniały kontrast wspaniale odzwierciedlają zdjęcia, pokazując piękno natury i jej nieposkromioną moc. Dodatkowym atutem jest niepowtarzalne światło. Wysokie pionowe formacje pozwalają na wspaniałą grę przedzierającego się przez szczeliny światła z cieniem.

Adrspach Skalne Miasto w Czechach

O czym warto pamiętać przed wyprawą do Skalnego Miasta na Czechach? Niewątpliwie o zabranie ze sobą odpowiedniego obuwia na zmianę. Niektóre podejścia są dość wymagające i o ile Pan Młody jeszcze może dać radę w butach z wesela, to chodzenie po szlakach Pani Młodej byłoby nie tylko niewygodnym, ale też ryzykownym wyzwaniem. Para Młoda musi również uiścić dodatkową opłatę za sesję ślubną, która jest niemała - radzę zatem dowiedzieć się, jaka jest to suma jeszcze przed wyjazdem. Opłata wynosiła 3000 KC, a to równowartość ok. 500 zł. Poza tym dobrą decyzją był wyjazd w tygodniu, a nie w weekend. Ilość ludzi mimo braku większych kolejek była naprawdę spora.

Cieszę się, że udało się zrealizować sesję w Skalnym mieście na Czechach. O miejscu tym słyszałem wielokrotnie wcześniej. I z całą pewnością mogę potwierdzić, że nie jest przereklamowane. Jest wręcz jedyne w swoim rodzaju. Robi niesamowite wrażenie nawet na osobach obytych z górami, jest w nim coś magicznego, wartego aby zatrzymać to w kadrach. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że po niedługim czasie postanowiłem wrócić do tego miejsca, tym razem prywatnie.

Zapytaj o ofertę

Podziel się artykułem    

 

Sesja Skalne Miasto Czechy 1a

Sesja Skalne Miasto Czechy 2 1

Sesja Skalne Miasto Czechy 2a

Sesja Skalne Miasto Czechy 3a 1

Sesja Skalne Miasto Czechy 4 1

Sesja Skalne Miasto Czechy 4a

Sesja Skalne Miasto Czechy 4b

Sesja Skalne Miasto Czechy 5 1

Sesja Skalne Miasto Czechy 5a

Sesja Skalne Miasto Czechy 6a

Sesja Skalne Miasto Czechy 7

Sesja Skalne Miasto Czechy 8

Sesja Skalne Miasto Czechy 9

Sesja Skalne Miasto Czechy 11

Sesja Skalne Miasto Czechy 29

Sesja Skalne Miasto Czechy 41

Sesja Skalne Miasto Czechy 42

Sesja Skalne Miasto Czechy 44

Sesja Skalne Miasto Czechy 45

Sesja Skalne Miasto Czechy 46a

Sesja Skalne Miasto Czechy 47

Sesja Skalne Miasto Czechy 48

Sesja Skalne Miasto Czechy 49

Sesja Skalne Miasto Czechy 52

Sesja Skalne Miasto Czechy 65

Sesja Skalne Miasto Czechy 72

Sesja Skalne Miasto Czechy 84

Sesja Skalne Miasto Czechy 85

Sesja Skalne Miasto Czechy 90

Sesja Skalne Miasto Czechy 92

Sesja Skalne Miasto Czechy 93

Podobne posty

Przewiń do góry