Najlepsze miejsca na plener ślubny - Wrocław

Plener Ślubny Wrocław 17

Sesja ślubna i Wrocław - ten duet musi zadziałać

Miasto Wrocław to świetne miejsce na plener ślubny. Nie od dziś wiadomo, że stolica Dolnego Śląska jest miastem zakochanych. Jego urok i niepowtarzalność można spotkać na każdym kroku. W mieście jest wiele nietuzinkowych miejsc, które okiem fotografa ślubnego są cudownym tłem podczas sesji ślubnych. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą propozycją pleneru we Wrocławiu, gdzie pomimo zgiełku miasta można stworzyć niepowtarzalne fotografie Par Młodych wraz z uchwyceniem wszystkim emocji i uczuć.

Podziel się artykułem    

 

Sesja ślubna Ostrów Tumski

Ostrów Tumski jest najstarszą i najbardziej zabytkową częścią miasta na dawnej wyspie. Znajduje się tu wiele wspaniałych budynków, które kryją za sobą lata historii. Niewątpliwie najpiękniejszym miejscem, które przyciąga rzeszę zakochanych z Wrocławia oraz z całej Polski jest Most Tumski. Jest on symbolem wszystkich, którzy darzą siebie gorącym uczuciem, a na jego konstrukcji wiszą setki kłódek wraz z inicjałami zakochanych (co prawda ostatnio była prowadzona akcja ich zdejmowania, to jednak tradycja ta jest powszechnie znana). Jest to piękne miejsce i urokliwe tło do zdjęć wykonywanych podczas sesji ślubnych.

Plener Ślubny Wrocław 19

Plener Ślubny Wrocław 18

Plener Ślubny Wrocław 10

Plener Ślubny Wrocław 9

Plener Ślubny Wrocław 8

Plener Ślubny Wrocław 7

Plener Ślubny Wrocław 5

Plener Ślubny Wrocław 2

Plener Ślubny Wrocław 1

Sesja ślubna Park Południowy Wrocław

Park Południowy znajduje się w południowej części wrocławskiego osiedla Borek. Na terenie parku znajduje się zarówno pomnik Fryderyka Chopina, jak i uroczy taras widokowy nad stawem. Niezwykłe elementy architektury wpływają na unikalny charakter miejsca, który cieszy się popularnością zarówno wśród spacerowiczów, jak i zakochanych. Najlepiej wybrać się tam wcześnie rano, aby uniknąć tłumów. Jest to niewątpliwie urokliwe i magiczne miejsce, które polecamy dla Was jako plener sesji ślubnej.

Plener Ślubny Wrocław 13

Sesja ślubna na motorówce

Jeżeli ktoś lubi wodę, to Odra we Wrocławiu daje duże pole do popisu. Sesja ślubna na motorówce może być świetnym pomysłem.

Plener Ślubny Wrocław 16

Plener Ślubny Wrocław 15

Plener Ślubny Wrocław 14

Sesja ślubna Pałac w Pawłowicach

Pałac w Pawłowicach jest położony na obrzeżach Wrocławia. To piękny, rozległy teren z zielenią i wodą.

Plener Ślubny Wrocław 20

Plener Ślubny Wrocław 21

Miejsca na sesję ślubną we Wrocławiu

Jeśli marzycie o sesji plenerowej we Wrocławiu, istnieje jeszcze kilka magicznych miejsc, które zachwycają swoim urokiem oraz są niezapomnianym tłem dla fotografii ślubnych. Wśród nich znajdują się Park Szczytnicki, Ogród Japoński, Bulwar Xawerego Dunikowskiego, Wyspa Daliowa, oraz Wyspa Słodowa.

Sesje ślubne Wrocław

Staraliśmy się wybrać zróżnicowane miejsca na sesje ślubną. Jeżeli zabrakło na niej Twojego ulubionego zakątka Wrocławia, daj nam znać na info@piotrszewczyk.pl

Podobne posty

Fotografia ślubna

 

Filmy ślubne

 

ZAPYTAJ O OFERTE mobile

baner wedspired pion 1

Przewiń do góry