Dlaczego warto wybrać się na targi ślubne?

targi ślubne

Podziel się artykułem    

 

Targi Ślubne

 

Nadchodzi sezon, w którym zaczynasz widzieć różnego rodzaje informacje o zbliżających się targach ślubnych. Czy warto tam się wybrać? Przecież trzeba kupić bilet i sprawdzić dojazd, a przecież pewnie będą tam tłumy. Jak taka impreza może wyglądać? Już wyjaśniamy.

Targi ślubne to niezwykłe wydarzenie, łączące modę ślubną oraz rozrywkę na wysokim poziomie. Są idealną propozycją dla każdego, kto planuje ślub i wesele. Jest to doskonała okazja, by móc zobaczyć najnowsze trendy w branży oraz poszukać inspiracji na własne wesele. 

Dodatkowo to impreza, skupiająca wielu usługodawców z różnych branży. To jedyna taka masowa impreza, na której przyszli małżonkowie mogą znaleźć swoje wymarzone kreacje. Ślub i wesele ma się raz w życiu, dlatego każdy chce by było wyjątkowe i niezapomniane. 

Targi Ślubne Wrocław 

 

Targi ślubne Wrocław 2020 oferują szczere rozmowy z usługodawcami i bezpośredni kontakt. To możliwość, abyście poznali osoby, którym powierzycie organizację Waszego ślubu i wesela. Osobiście macie szansę na poznanie oferty i portfolio wykonawców, a także to czas na różnego rodzaju spostrzeżenia, pytania, czy uzgodnienie terminów i podpisanie umowy. Na targach ślubnych 2020 możesz także „poczuć” tkaninę, z której będzie twoja wymarzona suknia ślubna czy garnitur dla pana młodego, który może uzyskać bezpośrednią odpowiedź na nurtujące go pytanie: „Krawat czy mucha?”. Ale to nie wszystko. Specjalnie dla narzeczonych organizowane są konkursy, rabaty, czy unikalne oferty. 

 

Kiedy odbywają się targi ślubne Wrocław i Opole? 

 

Targi, w których uczestniczyliśmy to te na Hali Orbita (odbyły się 27.10.2019). i w Hali Stulecia (12.01.2020). Ale przed nami jeszcze Targi Ślubne Opole, na których wystawiamy się 19.01.2020 i Mega Dolnośląskie Targi Ślubne, które będą miały miejsce na Stadionie Wrocław już 22.03.2020. Będzie czekać tam na ciebie scena z rewelacyjnym nagłośnieniem i oświetleniem, pokaz mody ślubnej i wieczorowej na sezon 20/21 oraz pokazy tańca. Dla każdego przygotowany będzie także bezpłatny parking. 

Na Mega Targach Ślubnych nie może także i nas zabraknąć. Wraz z całym naszym doświadczeniem i zamiłowaniem do uwieczniania pięknych i wyjątkowych chwil na zdjęciach i filmach, zapraszamy do stoiska „Piotr Szewczyk – fotografia ślubna i filmowanie” w celu poznania, rozmowy, aby zobaczyć oferowane przez nas albumy, fotoksiążki i pudełka na zdjęcia. Z wielką chęcią doradzimy, podpowiemy, a także uzgodnimy termin i jeśli będziecie zainteresowani – podpiszemy umowę.

Czekamy na Was na targach!

 

 

 

 

Przewiń do góry